Class Fund Managers

Robert A. Aiello ’54
Robert Beane Jr. ’58
Arthur R. Bell III ’87
Christine L. Bender ’04
Scott A. Bradley ’16
John A. Broderick ’78
Jeffrey P. Brown ’64
Ellen Kravet Burke ’76
Robert T. Burns ’63
Susan B. Carras ’76
Anthony J. Castro ’12
Christopher Cathcart ’67
Donald B. Chubb ’50*
Thomas J. Costello ’92
Paul H. Dimmick ’71
John T. Donovan ’89
Laneta J. Dorflinger ’75
Taylor B. Dougherty ’13
Jake S. Dunsmore ’15
Richard F. Engel ’74
David W. Fraser ’69
Teevrat Garg ’10
Ronald E. Geesey ’61
Brendan Gilligan ’90
Lee M. Goldfarb ’05
Robert B. Goldstein ’80
Alec J. Golini ’14
Cara Belardi Goodman ’02
Matthew K. Grandon ’12
Sharon Tchon Gruet ’81
Aidan M. Guilfoyle ’15
Stephanie A. Hayes ’94
Howard N. Heller ’65
Kelly M. Hilovsky ’10
Christina L. Hunt ’11
Cynthia L. Ironson ’91
Cheryl L. Johnson ’83
Hugh H. Jones Jr. ’52
Lauritz K. Knudsen ’60
Henry Kohlenberger Jr. ’51
Robert Magee Sr. ’47
James F. Mallay ’59
Sarah Maxwell Mason ’09
Thomas F. McGrail ’55
Marylyn Buser McLaughlin ’85
Meegan E. McVay ’95
Rachel Nelson Moeller ’88
Ayesha K. Nadarajah ’14
Ladimer S. Nagurney ’72
Saahil Nandrajog ’15
Elizabeth A. Nelson ’96
Kelly B. Nguyen ’06
George E. Patton Jr. ’53
Melissa M. Pizarro ’03
Matthew J. Potter ’07
James R. Quin ’66
Sarah E. Roberts ’14
Steven T. Roe ’08
Lori G. Rubin ’76
Michael A. Saffer ’77
Laurie B. Samet ’79
Ryan E. Schedler ’93
David E. Schwager ’84
Alden Siegel ’60
Carli A. Siger ’07
Lucas D. Simpson ’13
Melissa J. Spitz ’06
Andrew L. Stella ’08
Ian A. N. Stone ’10
John W. Sullivan II ’73
Tracy Hagert Sutka ’82
Caroline Lang Thompson ’13
Daniel C. Turrentine ’00
Ellen Poriles Weiler ’83
John R. Weis ’62
Mark B. Weisburger ’55
Amanda H. Whitbred ’11
Abigail M. Williams ’15
Todd E. Wiltshire ’86
Rebecca Waxman Wuhl ’01

Class Fund Agents

Cornelius Alexander IV ’56
Loren Pierce Alexis ’82
Cecile P. Anderes ’89
Kelsey F. Andersen ’11
Keith G. Angell Jr. ’98
Matthew J. Ashby ’92
Sarah J. Bassin ’04
Julia A. Bateman ’10
Elizabeth L. Blake ’12
Abram I. Bluestein ’69
Gina E. Brewer ’07
Wystan Carswell ’10
Anthony J. Castro ’12
Darlene J. Cerullo ’11
Ashton A. Charette ’10
Kenneth D. Chavin ’83
Susan Clayton ’89
Robert Kirkwood Colton Sr. ’67
Ines Amenabar Cordon ’11
Joseph T. Cox ’68
Christine Socha Czapek ’02
Sarah E. Dally ’11
Michael S. De Lisi ’03
Sara Viehman Diehl ’01
Kevin N. Doty ’13
Amanda H. Drobac ’86
Alec S. Eidelman ’13
Richard F. Engel ’74
Susan L. Fox ’88
Robert S. Franco ’75
Christian S. Garelli ’09
Kimberly Checkur Gibbons ’88
Joseph E. Goodwill ’04
Matthew K. Grandon ’12
Jacqueline I. Greenlee ’10
James M. Hancik ’99
Katherine M. Hardin ’08
Martha Heinze ’86
Pamela Gaary Holran ’88
Leslie Ann Howard ’76
Michelle L. Hubertus ’90
James C. Hughes ’05
Alison Paul Hurlock ’87
Timothy R. Hylan ’88
Michael V. Ippolito Jr. ’85
Suzanne M. Janczewski ’09
Alex Lazari Karapetian ’04
Lisa J. Kassel ’79
Daniel J. King ’94
Amanda Alpert Knight ’99
Sara E. Kreisel ’07
Daniel A. Kucz ’07
Lara Lash ’13
Alison K. Lasher ’04
Michael W. Lestingi ’04
Cara E. Lyons ’11
Thomas I. Marschik ’71
Luke B. Matthews ’07
Bonnie J. McCorkindale ’81
Bruce McDermott ’69
Michael A. Merola ’92
Matthew J. Mezger ’13
Jacquelynn A. Molzon ’08
Elizabeth A. Nelson ’96
Merri Lee Newby ’91
Shannon L. Noll ’13
Alexandra R. Pierce ’10
Nkrumah K. Pierre ’06
Jared A. Potteiger ’02
Lauren Duffy Putney ’07
Alan M. Raisman ’10
Mark D. Ravalico ’01
Deborah N. Rhebergen ’03
Danner Schmunk Riebe ’83
Chad F. Ritchie ’02
Margaret Watters Rodriguez ’84
Dana Swartz Roth ’06
Rhoda C. Rothkopf ’74
Jessica L. Rothstein ’13
Robert E. Sell ’84
Matthew P. Shaia ’09
Preeza Shrestha ’08
Brandt E. Siegel ’03
Adrienne L. Stark ’04
Andrew W. Stern ’87
John-Frank Stubits ’05
Mark Suffredini ’93
Richard E. Tyre ’01
Rachel Rankin Van Der Stuyf ’91
John A. Veltri ’04
John M. Waldie ’98
Gregory M. Wells ’10
Michael J. Xanthopoulos ’06
Megan B. Zaroda ’07
Jeffrey D. Zimmer ’10

Class of 2016 Commencement Gift Agents

Kathryn D. Colarulli ’17
Victor J. D’Ascenzo ’17
Austin S. Drucker ’17
Margaret G. Evans ’17
Othman Guennoun ’17
Meryl V. Hahne ’17
Kathleen O. Nolan ’17
Lia Gayle Peck ’17
Megan Rose Pollastro ’17
Christopher Richard Sutka ’17
John W. Walker ’17

*Deceased