Chapter Event Chairs

Edward Baumgardner ’61
John C. Becica ’69
James L. Benjamin ’84
Jennifer L. Bognar ’16
Alexandra D. Borriello ’06
Lisbeth A. Boule ’09
William C. Cassebaum ’53
Samantha M. Chavin ’16
Anna L. Christo ’10
Robert Kirkwood Colton Sr. ’67
Mary Smedley Donohue ’89
Kate A. Ellis ’08
Carson M. Gentry ’13
Noah C. Goldstein ’04
Matthew K. Grandon ’12
Lisa M. Grant ’87
Michael J. Handzo ’11
Lianne M. Hansen ’08
Pamela Gaary Holran ’88
Peter T. Holran ’87
Christopher T. Hummel ’94
William E. Jacques ’74
Lisa J. Kassel ’79
Kenneth E. Kligge ’00
Neill C. Kling ’85
Bartram H. Levenson ’54
David T. Leyrer ’89
Catherine M. Lomanto ’15
Jeffrey M. Margolies ’74
Tara C. Mayo ’10
Edward A. McNally ’65
Rebecca J. Nelson ’93
Lisa Cardali O’Brien ’89
Matthew J. Pagano ’09
Stephen Parahus ’84
Franklin C. Phifer Jr. ’72
Alan M. Raisman ’10
Cynthia Sabo ’78
Frances M. Schulz ’04
Heather L. Slugaski ’09
Charles M. Snyder ’78
William J. Starr ’76
Ian A. N. Stone ’10
Brian Thurman ’79
Kathryn A. Tuxbury ’94
June A. Vail ’79
Raymond G. Van Cleve ’11
Theodore J. Veresink ’68
Ellen Poriles Weiler ’83
Katherine J. Whitman ’11
Abigail M. Williams ’15
Mitchell A. Winter ’79
Robert E. Wolin ’69

Chapter Volunteers

Caron B. Anderson ’73
Edward Baumgardner ’61
Michael Baumwoll ’09
John C. Becica ’69
James L. Benjamin ’84
Jennifer L. Bognar ’16
Alexandra D. Borriello ’06
Francey Kanengiser Burke ’80
Carrie R. Chaitt ’03
Samantha M. Chavin ’16
Anna L. Christo ’10
Daniella L. Colon ’10
Robert Kirkwood Colton Sr. ’67
Daniel P. D’Alessandro ’02
Sarah E. Dally ’11
Carly D. David ’13
Gregory A. Davis ’08
Christopher M. DeAppolonio ’06
Lindsay M. Dennis ’07
Ralph O. Doederlein Sr. ’55
Cara M. Donleavy ’12
Mary Smedley Donohue ’89
lec S. Eidelman ’13
Kate A. Ellis ’08
Marlene Ely ’76
Daniel P. Fitzgerald ’03
Marie A. Garofalo ’10
Andrew S. Goldberg ’15
Matthew K. Grandon ’12
David M. Green ’85
Michael J. Handzo ’11
Joanne W. Haring ’97
Thomas R. Harju ’07
Kyle M. Heidenberger ’08
Sarah Smith Kesten ’07
Keith J. Kesten ’09
Kenneth E. Kligge ’00
Andrew M. Luckett ’14
Kamaka R. Martin ’04
Tara C. Mayo ’10
Michael T. McClintock ’71
Rebecca C. McIver ’15
Sandra Doyle McManus ’01
Edward A. McNally ’65
Claudia Bierschwale Muller ’86
Carrie Baker Neigel ’02
Kelly B. Nguyen ’06
Ryann K. Nickerson ’04
Kelly B. Nguyen ’06
Matthew J. Pagano ’09
Alan M. Raisman ’10
Andrew T. Readinger ’87
Bradford W. Reid ’05
Andrew B. Rosen ’16
Henry D. Ryder ’67
Cynthia Sabo ’78
Frances M. Schulz ’04
Lauren E. Scott ’12
Lucas D. Simpson ’13
Steven J. Sivak ’01
Ricardo L. Skerrett ’82
Joseph A. Skladany Sr. ’82
Heather L. Slugaski ’09
Charles M. Snyder ’78
John L. Squarcia ’69
Andrew I. Starfield ’04
William J. Starr ’76
Ian A. N. Stone ’10
Peter M. Sullivan ’82
Barbara Strasburg Tucker ’84
Gwendolyn S. Turner ’12
June A. Vail ’79
Raymond G. Van Cleve ’11
Theodore J. Veresink ’68
HelenBeth Garofalo Vilcek ’79
Emily R. Walkenstein ’13
Ellen Poriles Weiler ’83
Amanda H. Whitbred ’11
Katherine J. Whitman ’11
Abigail M. Williams ’15
Sarah M. Young ’01