Bethany A. Abele ’03
Timothy V. Ackerly ’94
Gabrielle Laux Aitchison ’94
Lindsey M. Alexander ’02
Loren Pierce Alexis ’82
Kristen C. Allison ’14
Carol McArthur Amedeo ’87
Susan B. Anamier ’05
Jeanine K. Andreassi ’96
Matthew J. Ashby ’92
Jerry M. Aufox ’64
Michael J. Avicolli ’03
Maria A. Azimova ’06
Gregory A. Bahtiarian ’87
Danielle R. Bailey ’07
Marilyn A. Balamaci ’74
David J. Barnes ’98
Danielle Seger Barnette ’06
Kelly Ann Barrett ’99
Ainhoa Barturen ’09
Laura MacAvoy Bazarian ’94
Karyn Goudie Belanger ’90
Richard S. Beltram ’73
Brandon M. Benjamin ’06
Thomas M. Berger ’79
Christine T. Bernardino ’00
Lauren F. Berry ’14
Yasemin Besik ’95
Scott H. Beyer ’81
Jennifer Namias Bienemann ’08
Asuman Bilgin ’12
Nancy Elzey Binder ’83
Rachael K. Blackman ’04
Lori Garb Blutfield ’87
William H. Bohrod ’79
Sara D. Bowman ’07
Cortney C. Brand ’93
Mira van Roon Brand ’92
Aideen Cooney Briggs ’90
Payson S. Briggs ’91
Jessica Jenkins Broglie ’07
Susan Kazan Bromberg ’79
Chris A. Bucolo ’82
Tung T. Bui ’11
Ellen Kravet Burke ’76
Francey Kanengiser Burke ’80
Gregory J. Burns ’86
Robert A. Burns Jr. ’77
Kelly M. Caggainello ’13
Frank Campbell Jr. ’74
Colleen W. Cardella ’06
Betsy A. Carlson ’89
Carrie R. Chaitt ’03
Warren I. Cherry ’76
Michael O. Choo ’93
Andrew B. Chun ’12
David T. Clark ’68
Brandon M. Cochenour ’03
Jessica G. Cohen ’06
Louise Seto Coles ’81
Jonathan A. Conner ’88
Leonard J. Conte ’71
Elizabeth Cassidy Cook ’05
Lauren Costa ’09
Arielle P. Cotroneo ’14
Jonathan C. Couch ’91
Angela M. Coxe ’03
Hal R. Crane ’68
Gregory R. Crawford ’68
Christina A. Cucinotta ’14
Laura Bailey Culp ’82
Emily Ritz Cutler ’93
Robert J. Czarnecki Jr. ’03
Gary C. Dahms ’80
Laura E. Dallago ’13
Lila M. Daly ’14
Kristen Lanzi D’Ambrosco ’08
Carly D. David ’13
Alexandra D. Davies-Lazarte ’09
Richard L. de Campo ’76
Anthony R. De Paolo ’92
Courtney A. DeThomas ’02
Peter H. Dimmick ’08
Taylor B. Dougherty ’13
Solange Bethart Drigant ’08
Marjorie E. Duffy ’08
J. Whitney Eakin ’92
Douglas K. Easterly ’84
Janet C. Edelstein ’81
Nerissa M. Edwards ’88
Munira Fareed ’93
Gabriella Engelhart Farnham ’05
Janine R. Fechter ’06
Matthew S. Fenster ’11
Patricia M. Figueroa-Cruz ’09
Eileen Hamill Fiore ’76
David B. FitzGerald ’76
Richard W. Foley ’77
Susan L. Fox ’88
Jordan E. Frank ’15
Amanda Friel-Marriner ’00
Kristin M. Galati ’08
Diana Galperin ’08
Erin Mellay Gannon ’97
Marie A. Garofalo ’10
Stephen R. Gartner ’92
Arthur L. Germain ’71
Frank R. Giannelli III ’07
Nicole D. Glaser-George ’99
Thomas F. Golaszewski ’12
Andrew B. Golbert ’65
Daniel L. Goldberg ’09
Mark L. Goldstone ’81
Elizabeth A. Goltz ’04
Molly A. Gondolf ’14
Evan R. Gooberman ’13
Seth S. Gottlund ’14
Edward W. Greason ’81
Ida Queler Greenberg ’88
Scott A. Greenberg ’78
Robert C. Greene ’82
Martin Greenwald ’63
Daniel W. Griggs ’71
Glenn Erb Grube ’57
Lilian Czechel Gruver ’83
Amanda Andersen Gujral ’09
Amar Gujral ’09
Edward H. Haas ’95
Bradford G. Hafer ’87
Jill Carey Hall ’09
Joseph A. Halm ’85
Samantha Bell Harmon ’01
Harold F. Hartman Jr. ’56
Diana Hasegan ’10
Amy B. Head ’10
Amaya G. Henry ’07
Amanda C. Herr ’03
Catherine A. Hilton ’74
Jeffrey A. Hintlian ’01
Kristyn L. Holmes ’08
Alexandra Kenney Holtsclaw ’06
Dyan Argento Hooper ’05
Jennifer Lilore Huesman ’91
Daniel S. Huffenus ’86
Dena D. Inqui ’13
G. Frederick Itterly Jr. ’72
Joan Bishop Jennings ’84
Cheryl L. Johnson ’83
Edson S. Jones ’89
Stephanie L. Kass ’14
Lisa J. Kassel ’79
Patrick W. Kelly ’08
Eugene B. Kelsey ’79
Erin Reynolds Kelsh ’03
Karen M. Kennedy ’08
Sarah Smith Kesten ’07
Shahreyar H. Khan ’96
Usman S. Khan ’05
Lael Conlon Kiesling ’86
James G. Killian III ’84
Elizabeth P. Kinnier ’98
Jennifer L. Klein ’98
Christine Puz Klerer ’84
Scott F. Kominkiewicz Jr. ’12
Matthew P. Koos ’13
Sara E. Kreisel ’07
Daniel A. Kucz ’07
Scott G. Kyreakakis ’87
Edwin C. Landis Jr. ’56
R. Joseph Landy ’76
Kelsey L. Lantz ’13
Christopher M. Lanza ’98
Elizabeth L. Lash ’13
Harvey L. Lasky ’65
Christopher R. LaTempa ’10
Andrew S. Lebow ’76
Joshua M. Leen ’99
Ronald E. Lesher Jr. ’90
Shari R. Leventhal ’06
Alan B. Levine ’76
Dana Morris Levine ’00
Michelle A. Lewicki ’05
Jamie Lee Linton ’87
Susan Oaks Little ’78
David B. Littman ’70
Gerald E. Lofstead III ’90
Peter J. Lops ’91
Michael D. Louderback ’03
Corinne Loveland ’03
Margaret Liebers Lovelette ’82
John B. Lynch Jr. ’82
George P. Lyons ’04
Paige F. Macdonald-Matthes ’89
Lewis G. Maharam ’77
Amy J. Mahon ’00
Amy Spanbauer Maier ’98
Dina Uliana Manoway ’83
Jeffrey M. Margolies ’74
Alaina D. Masler ’09
Allison Borges Mason ’01
Ariane D. May ’89
Patrick J. Mazur ’91
Bonnie J. McCorkindale ’81
Katherine L. McDonough ’08
Ellen Waxler McGinnis ’09
Randall S. McHugh ’85
Daniel E. McIntyre ’78
James H. McLaughlin ’76
Stephen J. Meier ’14
Matthew J. Mezger ’13
Stacie Truesdell Michaels ’02
Alyssa Spiro Mierta ’02
Bruce Allan Miller ’63
Kari D. Mirkin ’06
Frederick D. Moore ’78
Malinda Morain ’02
Stephanie Morain ’07
Braulio A. Morales ’60
Danielle J. Moran ’15
Shannon M. Moran ’14
Rev. George P. Morgan ’43
George O. Morgan Jr. ’72
Michael A. Moroney ’83
Kristen Leander Morrison ’89
Nganga P. Muchiri ’09
Daniel R. Murdock ’96
Erin C. Murray ’09
Julissa M. Muschlitz ’13
Douglas E. Nagel ’76
Constance Killian Neves ’77
Huong T. Nguyen ’08
Ryann K. Nickerson ’04
Shannon R. Nitroy ’14
Stephen K. Norman ’76
Kimberly Corbett Oates ’01
Jodie W. Obernesser ’89
Margaret A. Oberrender ’07
Lisa Cardali O’Brien ’89
Thomas E. O’Connor Jr. ’82
John P. Opyoke ’91
Thomas W. Ormandy ’07
Miles H. Overholt III ’70
Dorothy J. Ownes ’81
Matthew J. Pagano ’09
Gerald L. Paist ’61
Thomas Palmer ’64
Dengzhao Pan ’09
Jason C. Pang ’10
Nathan H. Parker ’08
Christopher G. Pelland ’15
Jiselle E. Peralta ’13
Elisabeth Hughes Phillips ’85
Karen A. Pompanella ’88
Amy Jack Powless ’85
Joseph L. Prati ’13
Louise Miller Prince ’77
Douglas W. Prusoff ’12
Jeffrey R. Purdon ’83
Karl W. Pusch ’67
Lute A. Quintrell ’74
Athena N. Rakebrand ’13
Beverly H. Rampaul ’97
Mark A. Ranta ’06
Andrew T. Readinger ’87
Karen M. Reis-Hottenrott ’85
Kim Gursky Rhodes ’90
Rand R. Rhodes ’91
Gerald T. Richards ’57
Hugh B. Richardson ’61
Leocadie Robertson ’76
Margaret Watters Rodriguez ’84
George E. Rossmann ’62
Elizabeth I. Ross-Medgaarden ’02
Brian J. Rotmil ’09
Nicholas J. Rotondo ’03
Jill Farber Rubin ’84
Kristina Huber Rudisill ’84
W. Anthony Ruegger ’82
Jacob W. Ruggles ’01
Lisa Ryan Ruth ’85
Thomas H. Ryan ’03
Henry D. Ryder ’67
William A. Sachs ’75
Amy Broadway Saggiomo ’00
Julie M. Sauer ’08
David Schechner ’50
Tobin C. Schilke ’96
Margaret Schiller ’84
Allyson Williams Schillinger ’87
Jane J. Schindewolf ’82
Maura A. Schlussel ’15
Martin S. Schnier ’80
David A. Scholes ’67
Melanie C. Schor ’11
Patricia Winkler Schor ’82
Gregory D. Schorr ’12
David E. Schwager ’84
Scott O. Schwartz ’91
Alma R. Scott-Buczak ’74
Norman A. Sensinger Jr. ’59
Jill Raizen Serling ’87
Steven Shankman ’77
Aperna M. Sherman ’02
Abigail Frueh Size ’04
Ricardo L. Skerrett ’82
Matthew J. Slee ’86
Gregory R. Slonaker ’79
Alyssa M. Smith ’11
Steven E. Sommer ’77
Neil R. Sosler ’93
Glenn M. Sparks Jr. ’81
Samantha E. Speer ’09
Scott L. Spitzer ’73
Steven T. Standbridge ’86
William J. Starr ’76
Mary Barker Steblein ’99
Elina Stelman ’10
Lisa L. Straface ’81
Amy Saalwachter Strobl ’95
Emilie H. Sullivan ’08
Allison H. Summer ’09
Tracy Hagert Sutka ’82
Allen B. Tacker ’67
David R. Taschler ’75
Kathryn Gordon Taylor ’89
Victoria J. Terranova ’04
David C. Tesher ’84
Christopher J. Thomas ’81
Fletcher C. Thomson ’98
Rev. Judith E. Thomson ’73
Ashley E. Tolomer ’08
Adam H. Torr ’04
Michele Turchi Turnbull ’88
June A. Vail ’79
Benjamin L. Viglianti ’98
Mary Clark Vines ’91
Michael R. Volpe ’71
Emily R. Walkenstein ’13
Richard A. Walsh III ’89
Elizabeth Gillian Walter ’89
Sicheng Wang ’14
Ingrid M. Warner ’11
Jeffrey L. Wasserman ’86
Brittany A. Weddell ’09
Mark B. Weisburger ’55
Michael A. Weisburger ’82
Eugene M. Weitz ’83
Gregory M. Wells ’10
William R. Wenninger ’89
Edward D. Wetzel ’74
Robert E. Whiteley ’77
Matthew R. Whitley ’99
Linda Tedori Whitman ’83
Jane E. Wiest ’87
Abigail M. Williams ’15
Arthur Williams IV ’85
Spencer R. Williams ’02
Benton M. Wilmoth IV ’05
Rebecca K. Winter ’13
Dianne Powers Wischmeier ’89
Joel M. Wolosky ’64
Brian P. Wolz ’08
Margaret Langley Woods ’87
Joseph P. Wroblewski ’91
Megan E. Young ’13
Robert J. Young ’77
Robin A. Yudkovitz ’03