Bruce M. Adcock ’01
Andrew W. Armour ’89
Jesse A. Baer ’16
Andrew D. Behler ’81
Marianne Bellino ’93
Maurice J. Bennett ’06
Roseann A. Bennett
Keith G. Block
Scott T. Bluni Sr. ’89
Amy S. Blythe ’14
Martha E. Bogle ’98
Matthew A. Branton ’03
Terese S. Brown ’07
Susan J. Castiel-Black
Zachary M. Cleary ’10
Charles E. Davis ’87
Jena Newman Dengrove ’04
Amy Blumenthal Desmond ’77
Christopher J. Donato
Reed Edwards ’09
Jamie A. Federbush ’12
Geoffrey I. Ferguson ’12
Andrea R. Footerman
Stephen M. Friedrich ’88
Andrew L. Fullen ’11
Magda Gagliano
John J. Gallagher
Marc J. Gallagher ’93
Christian S. Garelli ’09
Marie A. Garofalo ’10
Kathryn E. Giusti
Paul A. Giusti
Robert B. Goldstein ’80
Joan A. Gossett ’77
Jenna M. Gowell ’16
Kristin E. Haendler ’08
Kelsey J. Harkness ’11
Wade Harper
Joseph M. Heaney III ’85
Alexandra M. Helfrich
Elizabeth M. Hennessy
Rebecca K. Herr ’07
Peter Hlavaty ’97
Christian A. Hodges ’91
Jonathan D. Hoke ’10
Karen Kessler Horowitz
Alex Lazari Karapetian ’04
Sara E. Kreisel ’07
Matthew M. Langa ’91
Adam B. Lemisch ’88
Amy Levine-Samuels ’81
Claudine D. Lilien ’90
Julie E. Livingston
Mosi F. London ’10
Kenneth L. Londoner ’89
Peter J. Lops ’91
Matthew J. Maley Jr. ’16
Gregg Mangione ’90
Margaret A. Marion ’95
Rachel M. Martin ’14
Jared M. Mast ’04
Tara C. Mayo ’10
Molly M. Mazzaferro ’06
Timothy R. McCarthy
Scott B. McCausland ’91
Danielle D. McWilliams ’04
Clive A. Meanwell
Nalishha Mehta ’98
Steven D. Melnic ’09
Angel L. Mendez ’82
Quincy L. Miller ’97
Michael H. Moskow ’59
David M. Murdoch Jr.
Joshua A. Narva ’96
Bruce B. Pastorini ’75
Stacey-Ann Y. Pearson ’15
Barbara W. Pennington ’10
Matthew E. Pennisi ’07
Samuel S. Philipp ’12
Thomas D. Polton
Lauren E. Puhala ’13
Zachary A. Pustejovsky ’12
Alan M. Raisman ’10
J. B. Reilly ’83
Peter H. Reinke Jr. ’85
Kevin H. Rhodes ’82
Xavier Ribadeneira ’97
Caroline J. Richardson ’10
Matthew J. Root ’06
Rhoda C. Rothkopf ’74
Brian J. Rotmil ’09
Melanie J. Ruderman ’14
John C. Santos Jr. ’87
Jessica E. Schor ’09
Robert N. Sellar ’63
Alexandra M. Serowoky ’12
Peter Simon ’75
Paul H. Simpson
Jenavieve S. Smith ’16
James H. Somers, Jr. ’90
Daniel I. Spalter ’13
David B. Spencer ’67
John C. Stephenson ’05
Michael W. Stout Jr. ’92
Charles J. Straface ’81
Payson F. Swaffield
Eric W. Teschemacher ’11
Denise C. Thomas
Christopher J. Thomas ’81
Stefanie W. Thompson ’85
John W. Tully ’07
William R. Wagner ’89
Siyuan Wang ’13
Ryan M. Wetherhold ’14
Gary E. Wetzel ’76
Michael P. Whitman ’82
Todd E. Wiltshire ’86
David L. Woglom ’78
George A. Woods ’81
Alvin M. Yearwood ’83
John W. Young ’74
Megan B. Zaroda ’07