Ariel M. Aguiar ’12
David M. Albala ’78
Amy Magos Alexander ’04
Jeannine Fallon Anckaitis ’93
Nasser Ani P’19
Stephen W. Atwater ’81
Mary Stengel Austen ’86
Thomas C. Bagg III ’74
Robert S. Bailey Jr. ’76
Robert S. Balaban P’12
Sandra A. Ballard P’14
Alexandra P. Behette ’13
John A. Bellucci ’86
Brett J. Billings ’12
Christopher G. Blakelock ’90
William H. Bohrod ’79
Leeann R. Bonaventura ’98
Barry I. Bregman ’77
Paul Brodeur ’86
Jordan L. Brugg ’03
David B. Buck ’86
Andrew D. Buettner ’05
Richard W. Burden ’53
Mark S. Butler ’77
Christina Polakowski Byers ’98
Christopher G. Caine ’78
Jeffrey S. Cantafio ’99
Ariadne Alatzas Capsis ’90
Hilary A. Carroll ’10
Patrick Carroll P’18
Andrea B. Cerbie ’08
Darlene J. Cerullo ’11
Ranjan K. Chaudhuri ’90
Kenneth D. Chavin ’83
Sabrina X. Chen ’10
Charles E. Chesebrough Jr. ’87
Andrew B. Chun ’12
April K. Clare ’85
Chari Bachman Cohen ’96
Francis P. Colizzo III’86
Robert F. Coombs ’95
Charlotte E. Corbo ’15
Lauren L. Corbo ’11
Catherine A. Corkery ’13
William K. Cors P’19
Annette Costigan-MacCauley ’93
Arielle P. Cotroneo ’14
James H. Cottrell Jr. ’77
Shawn Coughlin ’87
Sebastian J. Crapanzano II ’97
Donald J. Davis ’71
Erin North Dean ’03
James W. Dicker ’85
Anthony C. DiMarco ’98
Paul S. Doherty III ’90
Cara M. Donleavy ’12
Henry A. Dubroff ’72
Michael A. Elgarten ’86
Brandon L. Ellis ’12
Keith O. Evans ’76
Robert P. Falconiero ’80
Robert M. Fargnoli ’12
William C. Faust ’02
Rachel T. Fischer ’07
William F. Forbes ’96
Sandra Furnbach Clavijo ’03
Regina F. Galati ’01
Renee E. Gallo ’14
Marie A. Garofalo ’10
Whitney Byam Gaydos ’96
Carl Z. Giannone ’99
David A. Goldberg P’11
Andrew M. Goldstein P’19
Evan R. Gooberman ’13
Caroline O. Goss ’13
Kyara M. Gray ’11
Paul S. Greene ’84
Asela J. Gunawardana ’95
Benjamin F. Haaz ’03
David Hammer ’92
Amos D. Han ’14
William B. Hazard ’93
Joseph M. Heaney III ’85
Martha Heinze ’86
Andrew J. Heller ’91
John T. Herber III ’00
Darin L. Hettich ’88
James B. Higgins ’08
Mary E. Higgins
Richard M. Hughes III ’83
James Hummerstone ’86
Herbert J. Ingraham ’82
Jennifer B. Jones P’16
Kenneth N. Josovitz ’84
David E. Kafafian ’13
Ashley J. Kaminski ’13
Alex L. Karapetian ’04
Jodi Morgen Katz ’97
Sherry Katz P’10
S. Luke Kempski P’16
Sarah Smith Kesten ’07
Brooke A. Kohler ’13
Christopher J. Konen Jr.’11
Matthew P. Koos ’13
Douglas C. Korn ’96
Chandrasekhar V. Kota P’19
Kyle B. Kotch ’09
Theodore T. Kutz P’14
Paul L. Landolfe P’14
Joseph M. Lane ’73
Kelsey L. Lantz ’13
Elizabeth L. Lash ’13
Lance A. Leimberg ’04
Ronald E. Lesher Jr. ’90
Kenneth J. Levine P’16
Michael P. Levy P’18
Claudine D. Lilien ’90
Jasmine S. Little ’11
Megan M. Livak ’09
Lawrence L. Livornese Jr. ’81
Gianna M. Locascio ’00
Sally A. Macaluso P’19
Kyle J. MacLelland ’11
Alyson Young Magliozzi ’97
Kathleen A. Malanaphy-Abramsky
Michaela M. Malloy ’08
Ardin J. Marchetta ’06
Joseph S. Marini P’17
Seth M. Marlatt ’98
Maureen Kelly McLaughlin ’84
Danielle D. McWilliams ’04
Ingrid K. Meier P’16
Alexandra L. Meis ’08
Angel L. Mendez ’82
Jason T. Mills ’09
Emilio J. Morrone P’14
Leslie F. Muhlfelder ’81
C. Jeremy Noll ’07
Thomas A. Orecchio ’90
Joseph A. Paganelli P’18
John J. Pallotta III ’84
Carmela R. Pane ’78
Susan Pannullo P’14
Tyler J. Papaz ’05
Jack A. Parry ’85
Tabor D. Pearson ’09
Vincent J. Petitto ’89
John H. Pierce ’81
Tinabeth Pina ’93
Edward V. Platia ’72
Joanna Norelli Platt ’08
Michael J. Platt ’08
Lance D. Podell ’86
Linda Graziano Powers ’79
Douglas G. Reichley ’83
Kaitlyn A. Reilley ’11
Kevin H. Rhodes ’82
Albert W. Ritter P’17
Renee Robbins-Lando ’89
Paula A. Roscioli ’87
Kevin E. Rose ’11
Paul S. Rosen ’82
David M. Rosenheck ’79
Paul S. Ross P’16
James G. Rotchford ’12
Andrew M. Rubin P’16
Jacob W. Ruggles ’01
Lisa Ryan Ruth ’85
Laurie B. Samet ’79
Edward D. Santelli P’19
Matthew D. Saybolt ’06
Alan C. Scharfe P’15
Michael T. Schlitt ’80
Katie E. Schrack ’03
Wendy J. Schwartzberg ’87
Sumner I. Schwarz P’16
Christina A. Seckar ’96
Thomas E. Secules ’72
Paul R. Semendinger P’16
Kelly N. Senters ’13
R. Colin Serling ’12
Steven Shankman ’77
Michael J. Shavel P’17
Christopher B. Shields ’92
Mark V. Shumeyko
Nancy Keller Shumeyko ’80
James J. Silvestri ’60
J. Peter Simon ’75
Glenn C. Slavin ’84
Brian R. Sliwinski ’08
Adrien M. Smith ’00
Charles F. Smith Jr. ’85
Randall W. Snyder III ’87
Christopher S. Stanford ’94
Ryan M. Stasiowski ’11
Lisa Natishyn Stitt ’94
Lewis M. Stival ’79
Jeanne H. Straus P’13
Edward J. Suczewski P’11
Mark Suffredini ’93
David A. Targan ’95
Renae Schneck Tesauro ’82
John P. Thiel ’06
Sarah M. Thompson ’07
John W. Tully ’07
Evelyn M. Turney P’18
Brendan H. Tyne ’96
Audrey R. Tyrka P’19
Deborah Gorman Ullman ’77
Ross A. Unruh ’69
John A. Vaccaro ’66
Robert W. Von Rhee ’75
Ingrid M. Warner ’11
Nancy Fischer Waters ’86
Joshua D. Werner ’79
Keon B. West ’06
Coral M. Weston ’08
Carmen C. Weth ’85
Deborah B. Wetreich ’81
Amanda H. Whitbred ’11
Willard R. Whitbred Jr. ’76
Mitchell A. Winter ’79
Brandon B. Yauch ’14
Matthew G. Young ’05
Laura Feeney Zagacki ’02
Megan B. Zaroda ’07