Bruce M. Adcock ’01
Harsh Agrawal ’01
David R. Ahouse ’64
Gregory D. Allis ’12
Rhodes B. Baker Jr. ’10
Nicole D. Barbero ’09
Ryan K. Benjamin ’10
Ryan K. Benjamin
Michael T. Bohr ’05
Michael J. Boles ’14
Scott T. Bortz ’08
Michael D. Brooks ’92
David M. Bruestle ’04
Andrew D. Buettner ’05
Gregory T. Bullard
Mervin A. Burton
Kelly M. Caggainello ’13
Colin M. Caneff ’15
Lauren A. Cesanek ’15
Kirtika Challa ’12
Shelly L. Christman ’07
Ryan C. Cimo ’98
Zachary M. Cleary ’10
Carol A. Cole ’58
Patrick S. Connelly ’15
Megan M. Connolly ’14
Sebastian J. Crapanzano II ’97
Brian M. Dennis ’90
Jeffrey R. Diacik ’83
Nathan M. Diaz ’15
Eric W. Diddell ’79
Michael D. DiPietro ’12
Courtney E. Dixon ’08
Mahmoud E. Djindjiev ’13
Cara M. Donleavy ’12
Benjamin M. Drake ’14
Conner D. Drigotas ’13
Danielle Ebenstein ’13
William C. Faust ’02
Robert A Fehn ’09
Geoffrey I. Ferguson ’12
Ryan C. Flaherty ’11
Emily L. Fogelberg ’05
Michael J. Foley ’07
Douglas R. Fox ’05
Michael C. Fox ’99
Andrew L. Fullen ’11
Nirav Giri ’13
James D. Glascott ’83
Donald C. Glaser ’74
Jonathan P. Glick ’05
Richard S. Gold
Molly A. Gondolf ’14
Seth S. Gottlund ’14
Paul J. Griswold Jr. ’03
Rajinda P. Gunasekera ’15
Jill Carey Hall ’09
James M. Hancik ’99
Kelsey J. Harkness ’11
Joseph M. Heaney III ’85
Kelly Ann Henning ’09
Kristan M. Higgins
Lyle B. Himebaugh III
Matthew L. Hoffman ’01
Nicole M. Huff ’07
Matthew J. Iassogna ’14
Jonathan R. Jaye ’10
Timothy C. Johns ’13
Christopher M. Jones ’13
Olivia I. Jurewicz ’15
Patrick L. Kelly ’88
Ryan J. King ’12
Richard P. Klau ’93
Rakesh Kochhar
Stacey M. Leibowitz ’92
Duheng Liang ’15
Kelly J. Liss ’13
Catherine M. Lomanto ’15
Kenneth L. Londoner ’89
Peter J. Lops ’91
Ritesh Maharjan ’13
Stephen F. Malloy ’06
Rachel M. Martin ’14
Ana Duarte McCarthy ’81
Nathan J. McDonald ’14
Maureen Kelly McLaughlin ’84
Mitchell E. McNutt ’15
Elise V. Meade ’15
Nalishha Mehta ’98
Marc M. Merlin ’86
Bradley J. Mesloh ’15
Michael J. Miller ’10
Jason T. Mills ’09
John W. Molloy Jr. ’88
David G. Muller
Julissa M. Muschlitz ’13
Jillian J. Nentwig ’11
Janet Acculto O’Brien ’94
Patrick J. O’Dell ’09
Ian P. Owens ’11
Doychin S. Panayotov ’10
Georgia P. Papagianis ’15
Mathew D. Pezon ’10
Douglas Poetzsch
Danton A. Ponzol ’14
Matthew J. Potter ’07
Kathy B. Presto
Bridget K. Rauch ’15
John R. Rems ’12
Kevin H. Rhodes ’82
Corey E. Ruff ’09
Paul S. Rumore ’82
John C. Santos Jr. ’87
Laura A. Savattieri ’13
Stephen R. Schappert ’14
Robert M. Shaughnessy ’06
J. Peter Simon ’75
Lawrence J. Waldman ’92
Coral M. Weston ’08
Louis A. Wheeler IV ’15
Vanessa E. Youngs ’07
Megan B. Zaroda ’07