Alumni Lafayette/Lehigh Telecast Party Hosts

Landon J. Adams ’02
Gabrielle Laux Aitchison ’94
David S. Allen ’65
Michelle T. Beckham-Corbin
Richard S. Beltram ’73
Thomas J. Benjamin ’12
Alexandra D. Borriello ’06
Sara D. Bowman ’07
Jeffrey R. Butterworth ’99
Louise Seto Coles ’81
Gregory R. Crawford ’68
Mark E. Dannemiller ’80
Carly D. David ’13
Megan Goff Davidson ’96
Lindsay M. Dennis ’07
Alison M. Finn ’12
Timothy A. Gilroy ’82
Megan O. Goodman ’14
Nadine Richter Hartzell ’74
Kimberly Moore Herget ’05
Ellen S. Hurwitz
Mathew D. Ingraham ’06
Allan W. Johnson Jr. ’59
Gordon S. Kiesling Sr. ’84
Lael Conlon Kiesling ’86
Amanda Alpert Knight ’99
Sara E. Kreisel ’07
Anne K. Lawler
Tiffany Folmer Lawrence ’00
Joshua M. Leen ’99
James R. Livingood ’62
Jeffrey K. Martin ’78
Kamaka R. Martin ’04
Stefan J. McVeigh ’08
Stacie Truesdell Michaels ’02
Ryann K. Nickerson ’04
Peter T. Ohnegian ’94
Stuart W.H. Pang
Daniel R. Reynolds ’08
Henry D. Ryder ’67
Robert E. Safford ’67
Jacqueline Crawshaw Santos ’88
John C. Santos Jr. ’87
Robert W. Sassaman Jr. ’62
Liza L. Schwager ’03
Arnold M. Service ’81
Kenneth A. Sibal ’58
Joseph A. Skladany Sr. ’82
G. Thomas Skyler Jr. ’66
Brian R. Sliwinski ’08
Martin J. Sowa ’80
Ian A. N. Stone ’10
Hope V. Sullivan ’88
Christopher J. Thomas ’81
Jon D. Tirpak ’82
Letitia E. Travaglini ’07
Gwendolyn S. Turner ’12
Raymond G. Van Cleve ’11
Meredith F. Walburg ’03
Raymond W. Weigel ’03
Jane Miller Whitehouse ’78

Lafapalooza Hosts

Heather L. Slugaski ’09
Michael J. Handzo ’11

Incoming Student Welcoming Picnic Hosts

Mr. David M. Arfin and Ms. Madeline B. Chaleff P’17
Mr. Joshua B. Chaleff Arfin ’17
Ms. Alexandra J. Berger ’15
Mr. Thomas M. Berger ’79 and Mrs. Michelle L. Berger P’15
Ms. Susan B. Carras ’76 and George A. Carras
Mr. Andrew G. Courntey ’85 and Mrs. Brenda M. Courntey
Mr. James R. Engelland ’68 and Mrs. Lynn Engelland P’97
Mr. Justin J. Engelland ’97 and Ms. Shannon Leib Engelland ’99
Ms. Eileen Hamill Fiore ’76 and Mr. Michael T. Fiore
Mr. Casey C. Gibbons ’17
Mr. Edward Gibbons Jr. ’88 and Ms. Kimberly C. Gibbons ’88 P’17
Mr. Frederick D. Hoff Jr. ’86 and Mrs. Andrea Hoff
Ms. Marjorie F. Lewis ’19
Mr. Rand S. Lewis ’17
Mr. Robert R. Lewis ’71 and Mrs. Janet M. Lewis P’17’19
Ms. Jacqueline B. Macri ’09
Mr. Robert J. Macri ’78 and Mrs. Carol F. Macri P’06’09
Mr. Timothy A. Moeller ’88 and Ms. Rachel Nelson Moeller ’88
Ms. Marianna Macri Reilly ’06
Mr. Brian L. Schor ’17
Mr. Jeffrey D. Schor ’79 and Ms. Patricia Winkler Schor ’82 P’09’11’17
Ms. Jessica E. Schor ’09
Ms. Melanie C. Schor ’11
Mr. Adam D. Shankman ’18
Dr. Steven Shankman ’77 and Dr. Miri G. Abramis P’18
Mr. David C. Tesher ’84 and Mrs. Anita C. Tesher P’16’19
Ms. Haley A. Tesher ’19
Ms. Taylor N. Tesher ’16
Mr. Brian W. Winiarski ’86 and Mrs. Kerry M. Winiarski
Ms. Megan E. Young ’13
Mr. Robert J. Young ’77 and Mrs. Helen O. Young P’13

Wine 3-9 Hosts

Nirupa Basnet ’17
Tyler M. Basting ’12
Alexandra D. Borriello ’06
Erin North Dean ’03
Lindsay M. Dennis ’07
Mary Smedley Donohue ’89
Alexandra J. Eglow ’17
Kathryn E. Friedman ’11
Teevrat Garg ’10
Marie A. Garofalo ’10
Kyara M. Gray ’11
Amos D. Han ’14
Kyle M. Heidenberger ’08
Kyvory A. Henderson ’12
Aaron J. Hilber ’07
Emily Kernan Hilber
Alex L. Karapetian ’04
Lisa J. Kassel ’79
David C. Kotler ’94
Sara E. Kreisel ’07
Richard L. Kunkle ’53
Melissa S. Last ’17
Amy J. Mahon ’00
Kamaka R. Martin ’04
Michael T. McClintock ’71
Matthew F. McGranaghan ’10
William L. Messick ’68
George O. Morgan Jr. ’72
Meghan C. Muldowney ’08
Alan M. Raisman ’10
Henry D. Ryder ’67
Frances M. Schulz ’04
Heather L. Slugaski ’09
Ian A. N. Stone ’10
John W. Walker ’17
Abigail M. Williams ’15
Megan E. Young ’13
Robert J. Young ’77